Za plotem

30. prosince 2007 v 13:21 | ♥Barča♥
DreamWorks už je zase tady s novým animovaným filmem. Zatím se ještě nejedená o třetí pokračování Shreka, neb zvířecí rodinný film s názvem Za plotem.
Během doby co zvířátka prodělávala zimní spánek se s jejich lesem stala hrozná věc. Velká část ho byla vykácena a kolem kousku ve kterém zvířecí "rodina" žije vyrostlo předměstí od kterého je dělí pouze plot. Ve chvíli kdy ho nalezne hyperaktivní veverka Hammy se objeví mýval RJ. RJ potřebuje někoho, kdo by mu pomohl nastřádat jídlo pro medvěda jemuž se snažil ukrást všechny zásoby potravin a teď mu dal ultimátum. "Máš na to týden, jinak ti zakroutím krkem". Proto potřebuje pomoc a tahle zvířecí rodinka by se mu šikla. Rozhodne se ji tedy využít. Chytře se vetře a slíbí jim, že spolu nastřádají zásoby na zimu. Zvířátka z lesa mu věří a nastane akce.
Všechno co kde vidí si přenášejí za plot a RJ si podle seznamu střádá věci. Tím že RJ ukázal obyvatelům lesa předměstí tak se dostal do pozice vůdce "rodiny", kterým před jeho příchodem bývala želva jenž na něj teď začala žárlit a rozhodne se jídlo vrátit. To ale RJ přece nemůže dopustit. Jídlo se po velké taškařici zničí a zvířátka se od želvy distancují. Mýval RJ si začne uvědomovat, co to znamená rodina a co to je být oblíben a začne si vyčítat, že je takhle podvádí. Želva se omluví a rozhodne se s mývalem a dalšími jídlo během noci zase nastřádat. To se podaří, jenže všechny kromě mývala RJe chytí deratizér, kterého si objednala obyvatelkyně domu z kterého jí jídlo celou dobu mizelo. Když medvěd dostane to co si přál, mýval RJ si uvědomí, že pokud nechce skončit jako on (být samotář), musí něco udělat a všechna zvířátka zachránit. Což se mu nakonec podaří.
Velkolepá rodinná podívaná nabízí divákům ohromné množství gagů, které nepochytíte všechny najednou a rozesmějí jak dospělé tak děti. Obzvláště ztřeštěná veverka Hammy nebo vačice jenž když se cítí být ohrožena dělá ze sebe mrtvolku. :)
S animovanými pohádkami se roztrhl pytel, ale právě tahle by Vám neměla uniknout. Je dobré vědět co se děje Za plotem.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.